Pierwsza wizyta

Pierwsze spotkanie w Gabinecie Dietetycznym trwa ok. 40-60min. Podczas spotkanie przeprowadzony zostanie wywiad żywieniowy, a także wywiad zdrowotny. Wykonana zostanie analiza składu ciała, która określi rzeczywistą masę ciała, całkowitą zawartość wody w organizmie, zawartość tkanki tłuszczowej, masę mięśniową. Przeprowadzona zostanie interpretacja uzyskanych wyników zarówno z analizy składu ciała jak i z analizy sposobu żywienia.

Przed umówionym spotkaniem proszę byś przygotował tzw. Dzienniczek żywieniowy. W takim dzienniczku przez 2-3 dni zapisuj wszystko co zjadasz i w jakich godzinach. Na podstawie takich danych będę mogła określić jak wygląda aktualny styl odżywiania, jakie ewentualne błędy popełniasz, jakie złe i dobre nawyki w sobie wykształciłeś. Wskażę Tobie ewentualne błędy żywieniowe, przekaże informacje o prawidłowym sposobie żywienia. 

Jeśli posiadasz aktualne wyniki badań zabierz je sobą na wizytę tj. morfologię, profil lipidowy, stężenie glukozy na czczo, stężenie insuliny poziom hormonów tarczycy (TSH, ft3, ft4), poziom witaminy D (badanie 25OHD3) . 

Jeśli chcesz jeszcze lepiej przygotować się do pierwszej wizyty, to podczas rozmowy telefonicznej zapytaj jakie badania krwi powinieneś zrobić, postaram się podpowiedzieć, możemy to omówić również na spotkaniu. Wyniki badań są bardzo pomocne w diagnostyce i ustalaniu indywidualnego planu żywienia. 

Cena usługi: 80 złotych
UWAGA! Przy wyborze planu dietetycznego koszt pierwszej wizyty to 50 złotych.


Wybierz swój plan dietetyczny!

home