PRZED PIERWSZĄ WIZYTĄ

Chcesz umówić się na konsultację lub wizytę kontrolną? Sprawdź jak się do niej odpowiednio przygotować.

Pierwszym krokiem jest umówienie spotkania możesz to zrobić telefonicznie, mailowo lub korzystając z kalendarza wizyt.

W oczekiwaniu na wizytę przygotuj dzienniczek żywieniowy Zastanów się nad celami, byśmy wspólnie mogli zaplanować ich osiągnięcie. Spisz ewentualne pytania, które chciałbyś mi zdać. Wypełnij również ankietę częstości spożycia produktów spożywczych, zaznaczając te, za którymi nie przepadasz, ułatwi to nie tylko planowanie jadłospisu, a także pozwoli na wychwyceni.e błędów żywieniowych.

Badania krwi są nieodzownym elementem pracy dietetyka klinicznego. Pozwalają one nie tylko ocenić stan zdrowia, ale również indywidualnie dopasować plan dietetyczny. Jeśli chorujesz przynieś na wizytę badania, którymi dysponujesz. Jeśli dawno nie wykonywałeś nawet podstawowych badań, to świetna okazja, by sprawdzić swój stan zdrowia.

Jeśli objawy z którymi się zgłosisz będą wskazywać na konkretne choroby, na pierwszej wizycie możesz zostać poproszony o wykonanie dodatkowych badań, spoza badań podstawowych.

UWAGA! Nie ma potrzeby dorabiania dodatkowych badań. Są one zlecane indywidualnie podczas pierwszej konsultacji po zebraniu szczegółowego wywiadu.