INDYWIDUALNE PLANY ODCHUDZAJĄCE

Błędy żywieniowe, nieprawidłowe nawyki, mity dietetyczne to wszystko sprawia, że coraz trudniej jest Ci osiągnąć satysfakcjonującą masę ciała?
Kolejne diety cud powodują, że tracisz wiarę iż kiedykolwiek osiągniesz sukces?

Czas zmienić myślenie o diecie jako o samych wyrzeczeniach. Zdobądź wiedzę dzięki której zrozumiesz co jest dobre dla Twojego organizmu, co poprawia Twoje samopoczucie i co trwale pozwoli Ci osiągnąć prawidłową masę ciała.

Nadwaga i otyłość to zaburzenia klasyfikowane jako jednostki chorobowe, dlatego też do problemu gromadzenia się tkanki tłuszczowej należy podejść indywidualnie. Nadmierne spożywanie jedzenia, jego słaba jakość, współistniejące choroby metaboliczne, emocje, psychika to wszystko wpływa na występowanie problemu otyłości. Należy pamiętać, że tkanka tłuszczowa jest aktywna metabolicznie, co oznacza, że produkuje czynniki prozapalne czy hormony. Wpływa to na funkcjonowanie całego organizmu i może prowadzić do poważnych zaburzeń.

Leczenie nadwagi i otyłości to proces. Nie ma diet cud, dlatego daj sobie czas na zmiany, pozwól sobie pomóc i bądź dla siebie wyrozumiały. Nie porównuj się do innych osób, każdy z nas jest inny i u każdego proces chudnięcia może wyglądać inaczej. Wszystko zależy od Twojego nastawienia i ciągłej pracy nad sobą i swoją psychiką. Tylko trwałe zmiany nawyków i nowe podejście do żywienia pozwoli osiągnąć nam Twój cel!