PIERWSZA WIZYTA

Na pierwszym spotkaniu porozmawiamy o Twoim dotychczasowym stylu życia i nawykach żywieniowych.
Ustalimy realne cele na kolejne etapy współpracy.

Przeprowadzę również obszerny wywiad żywieniowo- medyczny, dzięki któremu poznam Twoje potrzeby i ocenię stan zdrowia, by opracować odpowiedni plan dietetyczny.

Jeśli chorujesz koniecznie przynieść dotychczasowe badania.

Nie ma konieczności wykonywania dodatkowych badań przed pierwszą wizytą. O tym czy i jakie badania będą wskazane do wykonania ustalimy na wizycie.

W oczekiwaniu na wizytę przygotuj dzienniczek żywieniowy Zastanów się nad celami, byśmy wspólnie mogli zaplanować ich osiągnięcie. Spisz ewentualne pytania, które chciałbyś mi zdać. Wypełnij również ankietę częstości spożycia produktów spożywczych, zaznaczając te, za którymi nie przepadasz, ułatwi to nie tylko planowanie jadłospisu, a także pozwoli na wychwyceni.e błędów żywieniowych.

Plan dietetyczny zostanie przygotowany na podstawie rozmowy, wywiadu, a także ewentualnych wyników badań, a także analizy składu ciała*.

Dlatego też nie otrzymasz diety na pierwszej wizycie, ponieważ plan przygotowywany jest indywidualnie biorąc pod uwagę Twój stan zdrowia, pomiary oraz preferencje kulinarne.
Wraz z jadłospisem otrzymasz praktyczne wskazówki, a także jeśli okaże się to niezbędne zalecenia odnośnie suplementacji. Wszystkie dokumenty zostanę przesłane do Ciebie drogą mailową w przeciągu 5 dni roboczych.


*By pomiar był prawidłowy należy nie spożywać posiłków na ok. 2 godziny przed wizytą, a także nie wykonywać intensywnych treningów na 24h przed planowaną wizytą.