PIERWSZA WIZYTA

Na pierwszym spotkaniu poznajemy Twoje cele, omawiamy dotychczasowy styl życia. Porozmawiamy o Twoim dotychczasowym stylu życia i nawykach żywieniowych na podstawie wcześniej wypełnionego dzienniczka żywieniowego. Przeprowadzony zostanie również obszerny wywiad żywieniowo- medyczny, dzięki któremu poznamy Twoje potrzeby i ocenimy stan zdrowia, by opracować odpowiedni plan zmian.

Plan dietetyczny zostanie przygotowany na podstawie rozmowy, wywiadu, a także badań medycznych, które należy przynieść na pierwszą wizytę (więcej dowiesz się tutaj). Dlatego też nie otrzymasz diety na pierwszej wizycie, ponieważ plan przygotowywany jest indywidualnie biorąc pod uwagę Twój stan zdrowia oraz preferencje kulinarne.
Wraz z jadłospisem otrzymasz praktyczne wskazówki, a także jeśli okaże się to niezbędne zalecenia odnośnie suplementacji. Wszystkie dokumenty zostanę przesłane do Ciebie drogą mailową w przeciągu 5 dni roboczych.

Na wizycie przeprowadzona zostanie analiza składu ciała, która pozwoli na określenie nie tylko masy ciała, ale również pokaże zawartość wody, tkanki tłuszczowej oraz masy mięśniowej w Twoim organizmie. Badanie przeprowadzane jest przy użyciu metody  bioimpedancji elektrycznej, które jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

By pomiar był prawidłowy należy nie spożywać posiłków na ok 2 godziny przed wizytą, a także nie wykonywać intensywnych treningów na 24h przed planowaną wizytą.

Wizyty kontrolne odbywają się co ok 2-3 tygodnie. Omawiane są na nich postępy w dietoterapii, Twoje samopoczucie i dalsze postępowanie. Na wizycie kontrolnej wykonana zostanie ponownie analiza składu ciała, by sprawdzić jak Twój organizm reaguje na wdrożone zmiany.